کتابخانه دوپامین

کتاب‌هایی در زمینه تغذیه و تمرین که حتما به خواندن آنها نیاز دارید

چرا کتاب‌های دوپامین را بخوانیم؟

در تمام این سال‌ها تلاش دوپامین این بوده که با ارائه مطالب کاملا علمی بتواند با خرافات و اشتباهات دنیای تغذیه و تمرین مقابله کند و کمک کند تا شما بتوانید به شکل موثرتری برای داشتن سلامتی و تناسب اندام تلاش کنید

کتاب چربی سوزی برای همیشه

احتمال می‌دهیم که شما هم از رژیم‌های پرطرفدار مثل لوکارب، کتو، مدیترانه‌ای، اتکینز و خیلی دیگر از رژیم‌ها را امتحان کرده باشید و وزن هم کم کرده باشید. اما سوال اینجاست، آیا توانسته‌اید وزن خود را هم ثابت نگه دارید؟از هر ۷ نفر، ۶ نفر مجدد به وزن اولیه خود حالا یا بیشتر یا کمتر باز می گردند. شما تنها نیستید. خواندن این کتاب به شما کمک می کند که با مسیر درست برای کاهش وزن و حفظ آن آشنا شوید.

قیمت نسخه چاپی ۱۲۰.۰۰۰ تومان

قیمت نسخه الکترونیکی ۶۸.۰۰۰ تومان

بزرگتر، عضله ای تر، قوی تر

این کتاب به هزاران آقا کمک کرده تا بتوانند به بهترین شکل بدن خود را شکل دهند. شما هم می خواهید که نفر بعدی باشید؟ اگر می خواهید که بدون مصرف استروئید، رژیم‌های مداوم و تلفن کردن بیش از حد وقت خود در باشگاه، هیکل عضلانی، درصد پایین و قدرت بیشتری داشته باشید پس این کتاب را بخوانید

قیمت نسخه چاپی ۵۵.۰۰۰ تومان

قیمت نسخه الکترونیکی ۲۴.۰۰۰ تومان

۷ اصل چربی سوزی

۷ اصل کتاب بسیار کاربردی است که توضیحات روشنی را با کمک ده ها نمودار و تصویر در مورد اصول کاهش وزن سالم ارائه می دهد. اطلاعات بهداشتی و تغذیه ای قابل درک، آسان و آزمایش های ساده برای تعیین تیپ بدنی صحیح کلید موفقیت آن است. دانش قدرت است و ۷ اصل چربی سوزی به رژیم گیرندگان این قدرت را می دهد که با داشتن یک رژیم غذایی سالم که هورمون های چربی سوز را بر اساس نوع بدنشان فعال کنند و فرمان را به دست بگیرند.

قیمت نسخه چاپی ۶۵.۰۰۰ تومان

قیمت نسخه الکترونیکی ۲۴.۰۰۰ تومان

هوازی چربی سوز نیست

کتاب هوازی چربی سوز نیست از مسائل پشت پرده بر می دارد و به ما می‌گوید که چرا هوازی برای سلامتی و کاهش وزن بی تاثیر است. امروز، ما بیش از هر زمان دیگری سنگین‌تر و بی‌نظم‌تر هستیم و احتمالاً از آسیب‌های ناشی از انجام بیش از حد از سال‌ها هوازی طولانی رنج می‌بریم. تحقیقات جدید نشان می‌دهد که تمرینات هوازی طولانی و استقامتی ما را لاغرتر یا قوی تر نمی کند. آنها باعث افزایش طول عمر یا محافظت در برابر بیماری قلبی نمی‌شوند. اگر شما هم به دنبال دانستن دلایل این موضوع هستید پس کتاب هوازی چربی سوز نیست را به شما توصیه می کنیم.

قیمت نسخه چاپی ۴۵.۰۰۰ تومان

قیمت نسخه الکترونیکی ۲۴.۰۰۰ تومان

رژیم عضله ساز

برخلاف رژیم غذایی با کربوهیدرات بالا که می‌تواند بر ضد سیستم هورمون‌های تولید کننده رشد بدن عمل کند، رژیم آنابولیک با تولید و استفاده از ۳ تولیدکننده بزرگ رشد – تستوسترون، هورمون رشد و انسولین – را به حداکثر می‌رساند و این کار را به طور طبیعی انجام می‌دهد. همچنین متابولیسم بدن را از یک دستگاه قند سوز و تولید چربی به یک دستگاه چربی سوز تغییر می دهد. رژیم غذایی آنابولیک بر رویکرد تغذیه پرچرب/پر پروتئین/کم کربوهیدرات تاکید دارد.

قیمت نسخه چاپی ۵۰.۰۰۰ تومان

قیمت نسخه الکترونیکی ۱۹.۰۰۰ تومان