جدیدترین کتاب دوپامین


چربی سوزی برای همیشه

رژیم‌های غذایی همگی شکست می‌خورند!

شک نداریم که شما هم انواع رژیم‌های پرطرفدار و رژیم‌هایی که بهتون توصیه کرده‌اند را امتحان کرده‌اید. چه نتیجه‌ای گرفتید؟ راضی بودید؟ به خواسته‌ای که داشتید رسیدید؟

اتکینز، کم کالری، کتوژنیک، گروه خونی، زون، اورنیش، قلیایی و و و و. تا فردا می‌تونیم براتون از انواع رژیم‌ها بگیم که انجام داده‌این اما به آرزوتون نرسیدین.

البته باید بگیم که وزن کم کردین اما موقت بوده و بازگشت وزن داشتین و حتی چاق‌تر از روز اول هم شدین.

تونستین وزنتون رو تثبیت کنین؟ احتمالش خیلی کم بوده. در حقیقت احتمال اینکه وزن به صورت کامل برگرده یا مقداریش برگرده وجود داره. شما تنها نیستید. ۶ نفر از ۷ نفر که اضافه وزن دارن می‌تونن که با موفقیت وزن کم کن اما خبر بد اینجاست که ۹۵ درصد از این افراد قادر نیست که وزن خود را ثابت نگه دارند.

تا حالا رژیم‌های یویو وار به گوشتان خورده است؟ منظور چیه؟ یعنی شما رژیم انجام می‌دین و کمی لاغر می‌شین اما بعد از مدتی دوباره چاق می‌شین و این چرخه معیوب تکرار می‌شه.

خبر خوب. می‌خواهیم در کتاب چربی سوزی برای همیشه یکبار بیاییم و برای شما معضل لاغری را تمام کنیم و راهنمای کامل و جامعی از کاهش وزن در اختیارتان بگذاریم.

در کتاب چربی سوزی برای همیشه راجع به شکست رژیم‌ها از نظر روانشناسی، جامعه شناسی و فیزیولوژیکی مورد بررسی قرار خواهیم داد تا شما بهتر درک کنید که چرا رژیم‌های قبلی بی سرانجام بوده‌اند.

سپس به طور کامل جزئیات مهم رفتاری، متدها و صفت‌هایی که برای لاغری و حفظ وزن لازم است را گفته‌ایم.

این کتاب برای تمام کسانی است که می‌خواهند لاغر شوند و لاغر بمانند. اگر ناامید شده‌اید و دیگر انگیزه‌ای برای لاغر شدن ندارید پس توصیه می‌کنیم این کتاب را بخوانید.

دنبال پاسخ سوالات خود راجع به چربی سوزی هستید؟


این ویدیو را ببینید تا بدانید در کتاب چربی سوزی برای همیشه چه می گذرد

نظرات افراد خواننده کتاب در آمازون


چه کتاب فوق العاده و آموزنده ای است! مثل کتاب درسی نوشته شده است. این کتاب به تحقیق های خوبی استناد کرده است. تو این کتاب تمام شایعه های پیرامون چربی سوزی به وضوع برملا شده و من سپاسگزارم که این کتاب را خریدم و مطالعه کردم.

این کتاب به من کمک کرده است تا رابطه خود را با رویکردم نسبت به تغذیه و تناسب اندامم از نو بسازم.

این کتاب همه چیز رو راجع به چربی سوزی برای من تمام کرد و برایم هیچ جای شک و تردیدی باقی نگذاشت. اپیدمی چاقی همه ما را تحت تأثیر قرار می دهد= و به ندرت می توان یک راهنمای جامع =، مبتنی بر شواهد، راه حل ها و بدون حرف چرت پیدا کرد.

اطلاعات عالی همراه با شواهد و استناد کافی برای استدلال و تبیین همه مباحث با داده ها و مطالعات. خیلی خوب نوشته شده

نقد و بررسی کتاب


من همیشه به دنبال اطلاعاتی راجع به کاهش وزن و تناسب اندام بوده‌ام. در ابتدا بدون اینکه درک عمیقی از اصول لاغری داشته باشم موفق شدم لاغر بشم. چجوری؟ رژیم گیاه‌خواری گرفتم و هفته‌ای ۳ بار روی تردمیل می‌دویدم. بدون اینکه کالری شماری یا محاسبه درشت مغذی‌ها را داشته باشم بعد از گذشت ۵ ماه ۱۵ کیلو وزن کم کردم. تقریبا ۲ سال تونستم این وزن رو ثابت نگه دارم.

اما چی شد که وزن من برگشت؟ از دویدن روی تردمیل متنفر بودم و دیگر نمی‌توانستم ادامه بدهم. میزان کالری و درشت مغذی‌های غذایی که می‌خوردم را برررسی نمی‌کردم و رفته رفته وزن من به عدد سابق بازگشت. حتی چیزی که من رو بیشتر می‌ترساند این بود بود که حتی چاق‌تر هم شده بودم.

بعد از این ماجرا کتابی راجع به همه‌چیز خواری خواندم و دوباره خوردن گوشت و محصولات حیوانی را آغاز کردم. باز هم من کالری شماری انجام ندادم. هفته‌ای ۳ بار صبحگاه و قبل از صبحانه خوردن بیرون از خانه دویدم. هر هفته به کلاس زومبا رفتم و گاهی اوقات تمرین مقاومتی هم انجام دادم. در طی ۷ تا ۸ ماه حدود ۱۷ کیلو وزن کم کردم. وزنی که کم کردم را توانستم ۱.۵ تا ۲ سال ثابت نگه دارم.

اما بعدش چی شد؟ من دوباره چاق شدم و وزنم به ۱۱۴ کیلوگرم رسید. چرا؟ به این خاطر که من یک شغل تمام وقت و پر از استرس را در دست گرفتم و داشتن وزن نرمال از برنامه‌های اصلی من خارج شد. من غذا می‌خوردم که زنده بمانم و استرس کاری را برطرف کنم. هیچ برنامه‌ای نداشتم و به شهر جدیدی مهاجرت کردم و دیگر مثل سابق نه کلاس زومبا رفتم و نه دیگر به دویدن ادامه دادم.

با این حال در مدت ۶ تا ۸ هفته از ۱۱۴ کیلوگرم به ۹۶ کیلوگرم رسیدم. با کالری شماری و رژیم پالئو و تمرین مقاومتی توانستم ۱۸ کیلو وزن کم کنم. این دفعه بدون دویدن لاغر شدم و یاد گرفتم که اشتباهاتم رو پیدا کنم.

من به خودم افتخار می‌کردم که برای تقربیا یک سال وزنم رو ثابت نگه داشتم اما در نهایت بعد از یک سال باز شکست خوردم و دیگر نتوانستم وزنم را مدیریت کنم. همچنین من از لایه‌های پیچیده بدن در زمان کاهش کالری درک کاملی نداشتم. من مدام در بین رژیم‌های سالم خوری و رژیم‌های منعطف در رفت و آمد بودم و باز نا امید شدم. از اینکه همش گرسنه باشم متنفر بودم و همش با خودم درگیر بودم و به دنبال غذا بودم.

آقای نورتون متخصص تغذیه بود که توانست دیدگاه من رو تغییر بدهد. به همین دلیل است که من خواندن کتاب آب کردن چربی برای همیشه را توصیه می‌کنم. با توجه به گذشته‌ای که من راجع رژیم گرفتن داشتم و نمی‌توانستم به وزن دلخواهم برسم دیگر انگیزه‌ای نداشتم. با خواندن این کتاب یاد گرفتم که چگونه وزن کم کنم و برای بلند مدت وزن خودم رو ثابت نگه دارم.

کتاب‌های بسیار زیادی در زمینه تغذیه و رژیم خوانده بودم اما تقریبا از هیچکدام آنها نتوانستم جواب پایداری بگیرم. شاید شما هم فکر کنید که من دارم اغراق می‌کنم اما واقعا کتاب آب کردن چربی برای همیشه کلید موفقیت من بود.

با خواندن این کتاب از متابولیسم و تاثیر رژیم بر متابولیسم درک کاملی پیدا می‌کنید. یاد می‌گیرید که چگونه یک رژیم برای خودتان تنظیم کنید. چگونه درشت مغذی‌ها و مواد مغذی مورد نیاز بدن‌تان را محاسبه کنید. وقت این کتاب را می‌خوانید دیگر نیازی نیست به مطالب منتشر شده در اینترنت یا پادکست‌ها گوش کنید تا برای خود برنامه غذایی آماده کنید.

شاید فکر کنید که شوخی باشد و به خودتان بگویید که نوشتن رژیم کار من نیست به طور کامل یاد خواهید گرفت که چه کاری برای لاغری انجام دهید. وقتی که این کتاب را می‌خوانید متوجه می‌شوید که چگونه کاهش کالری داشته باشید و چقدر از کالری‌های خود کم کنید. نویسندگان کتاب آب کردن چربی برای همیشه به شما توضیح می‌دهند که چگونه پیشرفت خود در بلندمدت را بررسی کنید.

در این کتاب رژیم‌های کم کربوهیدرات یا با کربوهیدرات بالا را بد جلوه نمی‌دهند اما به طور کامل هر درشت مغذی را مورد بررسی قرار می‌دهند.

حتی در این کتاب چرخه قاعدگی ماهانه خانم‌ها و نقش آن در رژیم گرفتن خانم‌ها بررسی شده و بدون شک برای خانم‌ها هم موثر واقع شده است.

در پایان باید بگویم که از خواندن این کتاب پشیمان نخواهید شد و یک منبع موثق برای شما خواهد بود تا بتوانید در مسیر کاهش وزن به درستی قدم بردارید.


پیشنهاد دوپامین


اگر دوست دارید بدانید که چه کتاب‌های دیگری در کنار چربی سوزی برای همیشه مطالعه کنید این کتاب‌ها را با تخفیف به شما پیشنهاد می‌کنیم.

شما این محصول را به سبد خرید اضافه کرده اید: