ویژگی‌های اپلیکیشن دوپامین

برای اولین بار در ایران تیم دوپامین اپلیکیشینی طراحی کرده که به شما نقشه راه را نشان می‌دهد تا بتوانید به وزن ایده آل خود برسید و بر طبق اصول صحیح پیش بروید.

کاربر پسند

در اپلیکیشن دوپامین سعی کردیم تا با ساده سازی المان‌ها به شما کمک کنیم کاربر پسندتر باشد و به آسانی استفاده کنید.

کاملا رایگان

برخلاف دیگر اپلیکیشن‌ها که شما برای استفاده از خدمات نیاز به تهیه اشتراک دارید ما این اپ را به صورت کاملا رایگان در اختیار شما عزیزان قرار می‌دهیم.

تنظیم درشت مغذی‌ها

شاید بتوان گفت که یکی از بزرگ‌ترین ویژگی‌های اپ دوپامین این است که شما می‌توانید تنظیم کنید چقدر کربوهیدرات، چربی و پروتئین دریافت کنید و برنامه غذایی خود را بر همان اصول برنامه ریزی کنید.

مانیتورینگ

برای شما این امکان فراهم شده تا هر غذایی را که می‌خورید ثبت کنید تا از میزان کالری و درشت مغذی‌های دریافتی آگاه باشید

دقیق‌ترین کالری شمار

برای محاسبه کالری باید تمامی ارزش غذایی را در نظر گرفت تا بتوان گفت که دقیقا یک ماده خوراکی چقدر کالری دارد و ما در اپلیکیشن دوپامین این کار را انجام داده‌ایم.

دستور آشپزی

ما فقط یک اپلیکیشن برای شمارش کالری‌ها طراحی نکرده‌ایم. می‌خواهیم با فراهم کردن امکانات مناسب از جمله دستورهای آشپزی کار شما را راحت‌تر کرده باشیم.

پاسخ به تمام نیازها

اگر بخواهیم از اپلیکیشنی که در اختیار شما قرار داده‌ایم صحبت کنیم باید گفت که تمام آن چیزی خواهد بود که شما نیاز دارید. چه هدف شما کاهش وزن باشد چه تثبیت و چه افزایش وزن ما تلاش کرده‌ایم تا نیاز شما را برآورده کنیم.

google-play

افزودن فعالیت


اگر بخواهیم یکی دیگر از ویژگی‌های اپلیکیشن دوپامین را به شما معرفی کنیم باید از تعیین نوع فعالیت شما نام ببریم. یعنی چه؟ یعنی شما هر فعالیتی که داشته باشید از پیاده روی گرفته تا ورزش تنیس ما در بخش فعالیت‌ها برای شما آورده‌ایم تا شما به طور کامل بدانید ۳۰ دقیقه پیاده روی باعث می‌شود تا چقدر کالری بسوزانید.

تعیین هدف


فقط کافیست هدف خود را تعیین کنید و سپس پروتئین را مشخص کنید تا بر اساس چیزی که مد نظر شماست آماده شود. یک قابلیت جالب این است که شما می‌توانید میزان چربی و کربوهیدرات و پروتئین دریافتی خود را کم زیاد کنید تا به سبک دلخواه شما باشد که با انگیزه و توان بیشتری به سمت هدف خود بروید بدون اینکه خسته باشید. انعطاف پذیری از قابلیت‌های مهم اپلیکیشن دوپامین است.

نظر شما ارزشمند است

خوشحال می‌شویم که نظرات خود را در گوگل پلی برای ما بنویسید تا با انگیزه بیشتری بتوانیم خدمات خوبی به شما عزیزان ارئه کنیم.