به مشاوره نیاز دارید؟

۰۲۱۹۱۶۹۰۵۹۸

هنر ترمیم آسیب (افسانه میلو)

هنر ترمیم آسیب

در این کتاب چه می‌خوانیم؟

کتاب هنر ترمیم نقطه اوج زندگی دکتر هورشیگ به عنوان فیزیوتراپ ورزشی، متخصص قدرت و آمادگی جسمانی معتبر و مربی وزنه برداری المپیک است.

هر ورزشکاری که با وزنه زدن و تمرینات بدنسازی سر و کار دارد، در نهایت با درد/ آسیبی مواجه می‌شود که او را ناامید می کند و نمی‌تواند به بالاترین پتانسیل خود برسد. هر ورزشکاری باید این توانایی را داشته باشد که اولین گام‌ها را برای رسیدگی به این آسیب‌های جزئی بردارد.

آن‌ها نباید هفته‌ها منتظر ویزیت پزشک بمانند و پزشک فقط برای آنها داروهای ضد درد تجویز کند و به آنها گفته شود که «دو هفته استراحت کنند و تمرین را کنار بگذارند» یا حتی بدتر از آن، «بلند کردن اجسام سنگین را متوقف کنند». دکتر آرون هورشیگ درد و ناامیدی شما را می داند.

او آنجا بوده است. دکتر هورشیگ بیش از یک دهه است که یک وزنه بردار رقابتی بوده است، و او می‌داند که چقدر دلسرد کننده است که به مدت ۳ هفته به کمر خود استراحت دهید و از رقابت دور بمانید، درد زانو توانایی شما را برای چمباتمه زدن سنگین برای هفته ها محدود کند و رنج بکشید. از مشکلات مزمن شانه که شما را از رسیدن به اهدافتان باز می‌دارد.

قیمت: ۵۲۰.۰۰۰ تومان

درباره نویسنده

آرون هورشیگ

دکتر آرون هورشیگ یک فیزیوتراپیست، مربی قدرت و آمادگی، سخنران و نویسنده است. پس از فارغ التحصیلی با لیسانس خود در رشته علوم ورزشی از دانشگاه ایالتی ترومن در سال 2009، او سپس در سال 2012 دکترای فیزیوتراپی را از دانشگاه میسوری دریافت کرد. آرون اکنون در Boost Physical Therapy & Sport Performance در کانزاس سیتی میسوری کار می کند.

بیماران وی در گذشته شامل بازیکنان حرفه ای فوتبال از NFL و CFL، بازیکنان بیسبال لیگ های کوچک، بازیکنان حرفه ای بسکتبال اروپایی، وزنه برداران المپیک، ورزشکاران متعدد NCAA Division I & II، بازیکنان بین المللی فوتبال جوانان سطح بین المللی، ورزشکاران CrossFit و ورزشکاران جوانان در رشته های مختلف ورزشی بودند.

سابقه آرون شامل حضور در ورزش وزنه برداری المپیک به عنوان یک ورزشکار و مربی در دهه گذشته است. هدف او نه تنها ارائه بالاترین کیفیت توانبخشی به ورزشکارانی است که دچار آسیب شده اند، بلکه به جامعه پزشکی ورزشی ما کمک می کند تا در نحوه برخورد ما با ورزشکار – هم از منظر توانبخشی و هم از منظر تمرینی – فعال شود.

در این کتاب چه می‌خوانیم؟

این کتاب شامل تمام دانشی است که او در طول دهه گذشته در حالی که به برخی از بهترین ورزشکاران جهان کمک کرده است، جمع آوری کرده است.

حالا او می‌خواهد این دانش را با شما به اشتراک بگذارد. این کتاب که توسط یک ورزشکار قدرتی برای هرکسی که وقت خود را برای وزنه زدن سپری می‌کند طراحی شده است، راه حلی برای مبارزه شما با آسیب و درد است.

این شما را از طریق آزمایش‌ها و صفحه‌های نمایش ساده راهنمایی می‌کند تا مشکل حرکتی را در ریشه دردتان کشف کنید. پس از کشف علت آسیب خود، می‌توانید یک برنامه توانبخشی فردی ایجاد کنید که در این کتاب آمده است. در نهایت، برای از بین بردن درد و بازگشت به فعالیت‌هایی که دوست دارید، در مسیر درستی قرار خواهید گرفت.

فهرست کتاب

نظرات بررسی کنندگان

«این کتاب هم به دلیل محتوایش و هم به دلیل تغییر در پارادایم آن قابل توجه است. این به طور کلی برای هارون و انگیزه او برای به اشتراک گذاشتن موفقیت قابل توجه او در کمک به مردم برای باز کردن پیچیدگی‌های درد و مشکلات حرکتی‌شان مشخص است.» -- دکتر کلی استارت -- فیزیوتراپیست، مربی و نویسنده پرفروش نیویورک تایمز کتاب شدن به یک پلنگ انعطاف پذیر
دکتر کلی استارت
فیزیوتراپیست
«پایگاه دانش متنوع و درک عمیق آرون از بدن انسان، تقویت بزرگی برای عملکرد من بوده است. از کمک به من برای سالم ماندن تا تکنیک های پیشرفته و نکات تمرینی، او منبعی باورنکردنی برای هر ورزشکاری است." - بلین سامنر - قهرمان جهانی پاورلیفتینگ IPF. بزرگترین اسکات، نیمکت و کل در تاریخ IPF
بلین سامنر
هرمان جهانی پاورلیفتینگ IPF
باز کردن چت
سلام👋
اگر برای تهیه دوره های دوپامین سوال دارین من کمکتون می کنم