کتاب چربی سوزی برای همیشه

در این کتاب چه می خوانیم؟

رژیم‌های غذایی همگی شکست می‌خورند!

شک نداریم که شما هم انواع رژیم‌های پرطرفدار و رژیم‌هایی که بهتون توصیه کرده‌اند را امتحان کرده‌اید. چه نتیجه‌ای گرفتید؟ راضی بودید؟ به خواسته‌ای که داشتید رسیدید؟ اتکینز، کم کالری، کتوژنیک، گروه خونی، زون، اورنیش، قلیایی و و و و. تا فردا می‌تونیم براتون از انواع رژیم‌ها بگیم که انجام داده‌این اما به آرزوتون نرسیدین.

البته باید بگیم که وزن کم کردین اما موقت بوده و بازگشت وزن داشتین و حتی چاق‌تر از روز اول هم شدین.

تونستین وزنتون رو تثبیت کنین؟ احتمالش خیلی کم بوده. در حقیقت احتمال اینکه وزن به صورت کامل برگرده یا مقداریش برگرده وجود داره. شما تنها نیستید. ۶ نفر از ۷ نفر که اضافه وزن دارن می‌تونن که با موفقیت وزن کم کن اما خبر بد اینجاست که ۹۵ درصد از این افراد قادر نیست که وزن خود را ثابت نگه دارند.

قیمت: ۱۸۰.۰۰۰ تومان

درباره نویسنده

لاین نورتون

لاین نورتون با نام مستعار (biolayne) یک کارآفرین، مربی بدن، بدنساز و پاورلیفتر از تمپا، فلوریدا است. او رکورد جهانی اسکات را در وزن ۹۳ کیلوگرم IPF دارد.

لاین در کنار موفقیتش به عنوان یک رقیب، یک دانشمند و پزشک محترم نیز هست. ایشان دارای مدرک دکترای تغذیه می‌باشند.

سفر تناسب اندام لین در دبیرستان آغاز شد، زمانی که او شروع به وزنه زدن برای عضله سازی و بهبود عزت نفس خود کرد. در سن ۱۹ سالگی، او کاملاً عاشق این فعالیت شد. و در نتیجه – شروع به رقابت در نمایش های بدنسازی کرد.

او از آن زمان تاکنون ۷ عنوان در رشته بدنسازی و ۶ عنوان قهرمانی در پاورلیفتینگ کسب کرده است. همراه با موفقیت او در دنیای آنلاین؛ جایی که او طرفداران زیادی پیدا کرد و یک خط مکمل محبوب و مشاغل مربی ایجاد کرد.

در این کتاب چه می خوانیم؟

تا حالا رژیم‌های یویو وار به گوشتان خورده است؟ منظور چیه؟ یعنی شما رژیم انجام می‌دین و کمی لاغر می‌شین اما بعد از مدتی دوباره چاق می‌شین و این چرخه معیوب تکرار می‌شه.

خبر خوب. می‌خواهیم در کتاب چربی سوزی برای همیشه یکبار بیاییم و برای شما معضل لاغری را تمام کنیم و راهنمای کامل و جامعی از کاهش وزن در اختیارتان بگذاریم.

در کتاب چربی سوزی برای همیشه راجع به شکست رژیم‌ها از نظر روانشناسی، جامعه شناسی و فیزیولوژیکی مورد بررسی قرار خواهیم داد تا شما بهتر درک کنید که چرا رژیم‌های قبلی بی سرانجام بوده‌اند.

سپس به طور کامل جزئیات مهم رفتاری، متدها و صفت‌هایی که برای لاغری و حفظ وزن لازم است را گفته‌ایم.

این کتاب برای تمام کسانی است که می‌خواهند لاغر شوند و لاغر بمانند. اگر ناامید شده‌اید و دیگر انگیزه‌ای برای لاغر شدن ندارید پس توصیه می‌کنیم این کتاب را بخوانید.

نظرات خوانندگان

اطلاعات کتاب

دیگر کتاب‌های دوپامین

هنر ترمیم آسیب

کتاب هنر ترمیم آسیب

کتاب بزرگتر، عضله‌ای‌تر، قوی‌تر

کتاب ظریف‌تر، عضله‌ای‌تر، قوی‌تر

کتاب هوازی چربی سوز نیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *