جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

کتاب چربی سوزی برای همیشه

در کتاب چربی سوزی برای همیشه چه می خوانیم؟

رژیم‌های غذایی همگی شکست می‌خورند!

شک نداریم که شما هم انواع رژیم‌های پرطرفدار و رژیم‌هایی که بهتون توصیه کرده‌اند را امتحان کرده‌اید. چه نتیجه‌ای گرفتید؟ راضی بودید؟ به خواسته‌ای که داشتید رسیدید؟ اتکینز، کم کالری، کتوژنیک، گروه خونی، زون، اورنیش، قلیایی و و و و. تا فردا می‌تونیم براتون از انواع رژیم‌ها بگیم که انجام داده‌این اما به آرزوتون نرسیدین.

البته باید بگیم که وزن کم کردین اما موقت بوده و بازگشت وزن داشتین و حتی چاق‌تر از روز اول هم شدین.

تونستین وزنتون رو تثبیت کنین؟ احتمالش خیلی کم بوده. در حقیقت احتمال اینکه وزن به صورت کامل برگرده یا مقداریش برگرده وجود داره. شما تنها نیستید. ۶ نفر از ۷ نفر که اضافه وزن دارن می‌تونن که با موفقیت وزن کم کن اما خبر بد اینجاست که ۹۵ درصد از این افراد قادر نیست که وزن خود را ثابت نگه دارند.

قیمت: ۱۸۰.۰۰۰ تومان

درباره نویسنده

لاین نورتون

لاین نورتون با نام مستعار (biolayne) یک کارآفرین، مربی بدن، بدنساز و پاورلیفتر از تمپا، فلوریدا است. او رکورد جهانی اسکات را در وزن ۹۳ کیلوگرم IPF دارد.

لاین در کنار موفقیتش به عنوان یک رقیب، یک دانشمند و پزشک محترم نیز هست. ایشان دارای مدرک دکترای تغذیه می‌باشند.

سفر تناسب اندام لین در دبیرستان آغاز شد، زمانی که او شروع به وزنه زدن برای عضله سازی و بهبود عزت نفس خود کرد. در سن ۱۹ سالگی، او کاملاً عاشق این فعالیت شد. و در نتیجه – شروع به رقابت در نمایش های بدنسازی کرد.

او از آن زمان تاکنون ۷ عنوان در رشته بدنسازی و ۶ عنوان قهرمانی در پاورلیفتینگ کسب کرده است. همراه با موفقیت او در دنیای آنلاین؛ جایی که او طرفداران زیادی پیدا کرد و یک خط مکمل محبوب و مشاغل مربی ایجاد کرد.

در این کتاب چه می خوانیم؟

تا حالا رژیم‌های یویو وار به گوشتان خورده است؟ منظور چیه؟ یعنی شما رژیم انجام می‌دین و کمی لاغر می‌شین اما بعد از مدتی دوباره چاق می‌شین و این چرخه معیوب تکرار می‌شه.

خبر خوب. می‌خواهیم در کتاب چربی سوزی برای همیشه یکبار بیاییم و برای شما معضل لاغری را تمام کنیم و راهنمای کامل و جامعی از کاهش وزن در اختیارتان بگذاریم.

در کتاب چربی سوزی برای همیشه راجع به شکست رژیم‌ها از نظر روانشناسی، جامعه شناسی و فیزیولوژیکی مورد بررسی قرار خواهیم داد تا شما بهتر درک کنید که چرا رژیم‌های قبلی بی سرانجام بوده‌اند.

سپس به طور کامل جزئیات مهم رفتاری، متدها و صفت‌هایی که برای لاغری و حفظ وزن لازم است را گفته‌ایم.

این کتاب برای تمام کسانی است که می‌خواهند لاغر شوند و لاغر بمانند. اگر ناامید شده‌اید و دیگر انگیزه‌ای برای لاغر شدن ندارید پس توصیه می‌کنیم این کتاب را بخوانید.

خوانندگان کتاب چربی سوزی برای همیشه چه نظراتی داده‌اند؟

مینا

کتاب چربی سوزی برای همیشه راهنمایی جامع و علمی برای کاهش وزن پایدار است. رویکرد منطقی و استراتژی‌های عملی آن، به من کمک کرد تا به نتایجی که همیشه دنبالشان بودم، برسم.

حسین

لین نورتون با این کتاب، تمام آنچه برای کاهش وزن نیاز داریم را به زبانی ساده و قابل فهم توضیح داده است. نکات تغذیه‌ای و ورزشی بسیار کارآمدی در آن پیدا کردم

فرناز

چربی سوزی برای همیشه فراتر از رژیم‌های کوتاه‌مدت است. این کتاب به من آموخت چگونه با تغییرات پایدار و سالم، وزنم را کاهش دهم و حفظ کنم. واقعاً مفید و کاربردی بود

امیر

این کتاب راهنمایی عالی برای افرادی است که به دنبال راه‌حل‌های علمی و اثبات‌شده برای کاهش وزن هستند. استراتژی‌های نورتون واقعاً به من کمک کردند تا به اهداف تناسب اندام خود برسم و وزنم را به‌طور پایدار حفظ کنم

اطلاعات کتاب

باز کردن چت
سلام👋
اگر برای تهیه دوره های دوپامین سوال دارین من کمکتون می کنم