جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

پارالل

پارالل

آنچه در این مطلب خواهید خواند

4.7/5 - (3 امتیاز)

نحوه انجام حرکت پارالل

  1. میله های پارالل را در دست بگیرید به صورتی که وزن بدن روی دستان تان قرار بگیرد همچنین آرنج های تان صاف باشد.
  2. آرنج ها را خم کنید و بالاتنه را تا جایی که بازوها موازی با سطح زمین شوند پایین بیاورید.
  3. بالاترین را با فشار به بالا حرکت دهید تا آرنج های شما صاف شود.

عضلات درگیر در انجام حرکت دیپ پارالل

عضلات اصلی: بخش پایینی عضله سینه (سر جناغی)

دیگر عضلات: عضله سه سر بازو٬ عضله دلتوئید قدامی

دیپ پارالل

نکات آناتومیکی در انجام حرکت دیپ

مسیر حرکتی: وضعیت بالا تنه بر نحوه تمرکز حرکتی تاثیر می گذارد.اگر بالا تنه کمی به جلو خم شود عضله سینه های مورد هدف قرار می گیرد و اگر بیشتر به جلو خم شوید عضله سینه ای شدیدتر درگیر خواهند شد.اگر در حالت صاف قرار بگیرید تمرکز بر روی عضله سه سر بازو خواهد بود و هر چه شما صاف تر قرار بگیرید درگیری عضله سه سر بازو بیشتر خواهد شد.برای به حداکثر رساندن درگیری عضلات سینه هنگام پایین رفتن آرنج ها باید به طرف خارج حرکت کنند.

نحوه گرفتن دست ها: اگر میله های پارالل را طوری در دست بگیرید که انگشت شست رو به جلو باشد بیشترین فشار بر عضله سینه ای به وجود می آید. اگر انگشت شست رو به عقب باشد فشار بیشتر بر عضله سه سر بازویی خواهد بود.

شکل دیگر انجام حرکت دیپ پارالل

دیپ پارالل با دستگاه

می توانید این حرکت را در حالیکه به روی دستگاه نشسته اید انجام دهید. به این خاطر که این دستگاه حرکت بالا سینه را محدود می کند٬ بیشتر عضله سه سر بازویی را مورد هدف قرار می‌دهد تا عضله سینه.

آیا می خواهید نفر بعدی باشید؟

افراد بسیار زیادی با خواندن کتاب های ما توانسته اند بهترین و دلخواه ترین بدن خود را بسازند. آیا آماده هستید که شروع کنید و بدنی ایده آل داشته باشید؟

اگر می خواهید که قدم به قدم بدانید چگونه سریع تر از چیزی که فکر می کنید بدنی قوی، بدون چربی و عضلانی داشته باشید پس شاید بخواهید که نگاهی به پرفروش‌ ترین کتاب‌ های ما بیندازید.

در اینجا مقدار کمی از کتاب را برای شما افشا می‌ کنیم تا بدانید چه چیزی یاد می گیرید:

۷ تا از بزرگ ترین شایعه های عضله سازی و اشتباه که باعث می شود شما عضلات کوچک و ضعیف باقی بمانند و احساس ناامیدی داشته باشید.
تهیه کردن برنامه غذایی که به شما امکان می‌ دهد تا به آسانی عضله سازی، چربی سوزی و سلامتی را با خوردن غذاهایی که دوست دارید تجربه کنید.
۵ تا از بزرگ ترین افسانه های چربی سوزی و اشتباه که باعث می شود خانم ها اضافه وزن خود را حفظ کنند و دچار ناامیدی و سردرگمی شوند.
سیستم تمرینی که باعث می شود حداکثر نتایج را با تلاش خود به دست آورید و نیازی نیست که بیشتر از ۳ تا ۶ ساعت در هفته وقت خود را در باشگاه بگذرانید و همچنین انرژی بالاتری داشته باشید.
در پایان می توان گفت که شما قادر خواهید بود که به یک بدن هالیوودی دست پیدا کنید. در این مسیر نیازی نیست تا ساعت های زیادی در باشگاه باشید، گرسنگی بکشید و تمرینات طاقت فرسای هوازی انجام دهید.

کتاب های ما راه درست را به شما نشان می دهند تا بتوانید بدن خود را بسازید و به آن افتخار کنید.

اشتراک گذاری این مطلب

دیگه بدنت به رژیم جواب نمی‌ده؟

اگر شما هم انواع رژیم‌ها را امتحان کرده‌اید و موقت نتیجه گرفته‌اید شاید وقتش رسیده که زیر نظر دوپامین برنامه تغذیه و تمرین داشته باشید

اگر می‌خوای یه بار واسه همیشه به بدنت دلخواهت برسی شماره تماست را برای ما بگذار

مطالب مرتبط

باز کردن چت
سلام👋
اگر برای تهیه دوره های دوپامین سوال دارین من کمکتون می کنم