نکات مهم در ارتباط با دورۀ دیانابول

آنچه در این مطلب می خوانید پنهان

دیانابول(که معمولاً به آن Dbol یا Diana هم گفته می شود) یکی از رایج ترین استروئیدهای خوراکی موجود است که در طول زمان آزمون خود را پس داده و تا به امروز یکی از محبوب ترین و مؤثرترین استروئیدهای آنابولیک برای بدنسازان با هر سطحی از تجربه باقی مانده است.

دیانابول نامی است که توسط برند Ciba برای ترکیب Methandrostenolone انتخاب شده است. در حال حاضر دیانابول توسط شرکت های دارویی تولید نمی شود، امّا به صورت گسترده در بسیاری از آزمایشگاه های زیرزمینی و معمولاً به شکل قرص های 5 میلی گرمی، 10 میلی گرمی و 50 میلی گرمی تولید می شود. چرا دیانابول تا این اندازه محبوب است؟ این مسأله به چند فاکتور مهم مرتبط است؛ اول اینکه دیانابول یک استروئید خوراکی است؛ بنابراین برای مصرف کنندگانی که تجربه ای در مصرف استروئیدها ندارند، یا اینکه تمایلی به استفاده از ترکیبات تزریقی ندارند بسیار مناسب است. دوم اینکه دیانابول همه جا در دسترس است. سوم اینکه در قیاس با استروئیدهای آنابولیک دیگر بسیار ارزان است. و مهم تر از همه اینکه از نظر تأثیر در اضافه کردن سریع قدرت و عضله سازی بسیار خوب عمل می کند. به علت محبوبیت بسیار زیاد این استروئید تصمیم گرفتیم که مقاله ای بنویسیم که بتواند به کسانی که تمایل به شروع یک دورۀ دیانابول دارند کمک کند.

تیم دوپامین به هیچ عنوان استفاده از داروهای استروئیدی و دیگر داروها را توصیه نمی کند و شدیدا با این موارد مخالف است. اما به خاطر درخواست خوانندگان مطالب سایت و تنها با هدف معرفی استفاده از این داروها مطلب آماده شده برای شما آورده ایم. باز هم تاکید می کنیم که ما مصرف این داروها را توصیه نمی کنیم

برای مشاهده کامل این محتوا عضویت طلایی را تهیه کنید

این مطلب را هم بخوانید
۴ دلیل که عضلات سینه ی شما به خوبی رشد نمی کنند

عضویت طلایی برای کاربران حرفه ای است:

با تهیه عضویت طلایی علاوه بر محتوایی که کاربران عادی به صورت رایگان دریافت می کنند٬ محتواهای  اختصاصی نیز دریافت می کنند مانند:

کلیپ های اختصاصی

ماهانه ۴ کلیپ با زیرنویس اختصاصی ارائه شده توسط تیم دوپامین

خلاصه کتاب

هر ماه خلاصه ای از یک کتاب تازه منتشر شده در زمینه ی تغذیه به صورت اختصاصی توسط تیم دوپامین ارائه می شود.

مقالات اختصاصی

هر هفته ۳ مقاله از معتبرترین و به روزترین مطالب ارائه شده در زمینه ی تغذیه و بدنسازی در قسمت عضویت طلایی قرار می گیرد.

پادکست

دانلود رایگان ۳ پادکست اختصاصی در زمینه بدنسازی و لاغری

اینفوگرافیک

ماهانه ۳ اینفوگرافیک اختصاصی که توسط تیم دوپامین آماده می شود.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید