جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

سرشانه سیم کش

سرشانه سیم کش

آنچه در این مطلب خواهید خواند

5/5 - (1 امتیاز)

نحوه انجام حرکت سرشانه سیم کش

  1. با یک دست دستگیره D شکل قرقره آن در پایین متصل شده است را بگیرید و در کنار دستگاه سیم کش قرار بگیرید.
  2. دستتان را که در قوسی حالت قرار دارد بالا بیاورید تا در سطح شانه شما قرار می گیرد تا آرنج شما به صورت صاف و مستقیم باشد.
  3. در انتها دستگیره تا کمر پایین بیاورید.

عضلات درگیر در انجام حرکت سرشانه با سیم کش

عضلات اصلی: دلتوئید جانبی

عضلات دیگر: دلتوئید قدامی، دلتوئید خلفی، عضله ذوزنقه ای، عضله بالا خاری

حرکت سرشانه سیم کش

نکات آناتومیکی در انجام حرکت سرشانه سیم کش از بغل

دامنه حرکتی: بالا آوردن دستگیره تا سطح شانه شما باعث حفظ فشار بر روی عضله دلتوئید جانبی می شود. دستگیره از سر حد شانه های شما بالاتر برود عضله ذوزنقه ای نیز درگیر شود.در طول ۳۰ درجه اول عضله بالا خاری به عضله دلتوئید جانبی کمک می‌کند. شروع حرکت با دستی که در جلوی ران مخالف قرار دارد(به عنوان مثال دست راست روی ران چپ قرار دارد) می‌ تواند دامنه حرکتی را وسیله طولانی کردن بخش اول افزایش دهد.

مسیر حرکتی: زمانی عضله دلتوئید جانبی به خوبی مورد هدف قرار می گیرد که دست مستقیماً بالا آورده شود. اگر برای انجام این حرکت دست شما از جلوی بدن حرکت کند عضله دلتوئید قدامی فعال شود. اما در صورتی که دست از پشت بدن حرکت کند عضله دلتوئید خلفی فعال می شود.

آیا می خواهید نفر بعدی باشید؟

افراد بسیار زیادی با خواندن کتاب های ما توانسته اند بهترین و دلخواه ترین بدن خود را بسازند. آیا آماده هستید که شروع کنید و بدنی ایده آل داشته باشید؟

اگر می خواهید که قدم به قدم بدانید چگونه سریع تر از چیزی که فکر می کنید بدنی قوی، بدون چربی و عضلانی داشته باشید پس شاید بخواهید که نگاهی به پرفروش‌ ترین کتاب‌ های ما بیندازید.

در اینجا مقدار کمی از کتاب را برای شما افشا می‌ کنیم تا بدانید چه چیزی یاد می گیرید:

۷ تا از بزرگ ترین شایعه های عضله سازی و اشتباه که باعث می شود شما عضلات کوچک و ضعیف باقی بمانند و احساس ناامیدی داشته باشید.
تهیه کردن برنامه غذایی که به شما امکان می‌ دهد تا به آسانی عضله سازی، چربی سوزی و سلامتی را با خوردن غذاهایی که دوست دارید تجربه کنید.
۵ تا از بزرگ ترین افسانه های چربی سوزی و اشتباه که باعث می شود خانم ها اضافه وزن خود را حفظ کنند و دچار ناامیدی و سردرگمی شوند.
سیستم تمرینی که باعث می شود حداکثر نتایج را با تلاش خود به دست آورید و نیازی نیست که بیشتر از ۳ تا ۶ ساعت در هفته وقت خود را در باشگاه بگذرانید و همچنین انرژی بالاتری داشته باشید.
در پایان می توان گفت که شما قادر خواهید بود که به یک بدن هالیوودی دست پیدا کنید. در این مسیر نیازی نیست تا ساعت های زیادی در باشگاه باشید، گرسنگی بکشید و تمرینات طاقت فرسای هوازی انجام دهید.

کتاب های ما راه درست را به شما نشان می دهند تا بتوانید بدن خود را بسازید و به آن افتخار کنید.

اشتراک گذاری این مطلب

دیگه بدنت به رژیم جواب نمی‌ده؟

اگر شما هم انواع رژیم‌ها را امتحان کرده‌اید و موقت نتیجه گرفته‌اید شاید وقتش رسیده که زیر نظر دوپامین برنامه تغذیه و تمرین داشته باشید

اگر می‌خوای یه بار واسه همیشه به بدنت دلخواهت برسی شماره تماست را برای ما بگذار

مطالب مرتبط

باز کردن چت
سلام👋
اگر برای تهیه دوره های دوپامین سوال دارین من کمکتون می کنم