به مشاوره نیاز دارید؟

۰۲۱۹۱۶۹۰۵۹۸

خلاصه کتاب بلک مامبا

خلاصه کتاب بلک مامبا

آنچه در این مطلب خواهید خواند

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

این کتاب راجع به سبک بازی و زندگی کوبی برایانت فقید، بازیکن افسانه‌ای بسکتبال است. در کتاب بلک مامبا، کوبی برایانت توضیح می‌دهد که چگونه به چنین بازیکن و سوپر استاری تبدیل شد.
کوبی برایانت بعد از بازنشستگی از دنیای بسکتبال تصمیم گرفت که دانسته ها و درکش را از دنیای بسکتبال با دیگران به اشتراک بگذارد تا خوانندگان با سفر زندگی وی از یک نوجوان تا افسانه شدن را بدانند و آن را ذهنیت افعی نامید.
با خواندن این خلاصه کتاب شما و یادگیری از بلک مامبا در هر جا از زندگی می‌توانید بهترین نسخه از خودتان باشید. ذهنیت افعی چیزیست که درون ذهن شما شکل می‌گیرد.
در کتاب بلک مامبا کوبی شرح می‌دهد که چگونه قدم به قدم خودش را از نظر جسمانی و ذهنی آماده کرد که نه تنها موفق باشد بلکه بتواند از برترین‌ها باشد.
شما خواننده محترم یاد می‌گیرید که کوبی برایانت چگونه راجع به حریفش مطالعه می‌کرد، چگونه خط فکری‌اش را برای هر مسابقه آماده می‌کرد و حتی چگونه با وجود مصدومیت به بازی ادامه می‌داد.

[porto_buttons btn_title=”مطالعه رایگان با خرید اشتراک” btn_link=”url:https%3A%2F%2Fdopaminefit.irr%2Fsubscription%2F|title:%D8%A7%D8%B4%D8%AA%D8%B1%D8%A7%DA%A9″ btn_align=”porto-btn-center” btn_size=”porto-btn-large” btn_title_color=”#ffffff” btn_bg_color=”#e30143″ css_adv_btn=”.vc_custom_1617886532737{border-radius: 5px !important;}”]

اشتراک گذاری این مطلب

دیگه بدنت به رژیم جواب نمی‌ده؟

اگر شما هم انواع رژیم‌ها را امتحان کرده‌اید و موقت نتیجه گرفته‌اید شاید وقتش رسیده که زیر نظر دوپامین برنامه تغذیه و تمرین داشته باشید

اگر می‌خوای یه بار واسه همیشه به بدنت دلخواهت برسی شماره تماست را برای ما بگذار

مطالب مرتبط

باز کردن چت
سلام👋
اگر برای تهیه دوره های دوپامین سوال دارین من کمکتون می کنم