به مشاوره نیاز دارید؟

۰۲۱۹۱۶۹۰۵۹۸

10 بدنساز با بدن های غیر عادی

10 بدنساز با بدن های غیر عادی

آنچه در این مطلب خواهید خواند

4.5/5 - (8 امتیاز)

شما حتماً ذهنیت خاصی در مورد بدنسازان حرفه‌ای دارید. اینکه گوشت و اعضای بدنتان ظاهری متفاوت از دوستانتان داشته باشد، کاری ساده و معمول نیست. و جای تعجب نیست که داشتن چنان ذهنیتی می‌تواند افراد را به مرز جنون برساند. در اینجا، ما به 10 بدنسازی می‌پردازیم که بیش از اندازه پیش رفتند، چه با بدن خودشان یا بدن دیگران!

آنتونی دیارزو

تلخ‌ترین حقیقت در مورد بدنسازی این است که برای سلامت بدنتان بهترین انتخاب نیست. مطمئناً داشتن عضلاتی بزرگ باحال است و خوب است که بتوانید چیزهای سنگین را بلند کنید، اما دلیل نمی‌شود که اعضای درونی بدنتان نیز همان قدر قوی شوند. بسیاری از بدنسازان تمرکز زیادی بر زیبایی اندامشان می‌کنند تا جایی که از سلامت خود غافل می‌شوند. یکی از مثال‌های غم انگیز، آنتونی دآرزو است، که از کاردیومیوپاتی، یک نقص قلبی مادرزادی، رنج می‌برد. پزشکان به او اخطار دادند که اگر وزنه برداری و مصرف استروئید را متوقف نکند، شرایط او را خواهد کشت، اما باشگاه بیش از اینها او را فریب داده بود. در سال 2006، او توصیه‌های پزشک را نادیده گرفت و شروع کرد به تمرین و مصرف هورمون‌ها. او برای مسابقات پروتزی به پیتسبورگ داشت و در شب قبل از نمایش، در اتاق هتل‌اش دچار حمله قلبی شد و جان خود را از دست داد.

آنتونی دیارزو

مصطفی اسماعیل

بدنسازانی هستند تنها به فکر اندازه اندامهای خود هستند-به یکی از عضلات آنقدر فشار می‌آورند تا به بزرگترین سایز ممکن خود برسد. این بدنسازان استثنائاتی هستند که به جای تمرین دادن کل بدن برای رسیدن به هماهنگی کامل، تنها بر روی یک عضله تمرکز می‌کنند. مصطفی اسماعیل یکی از آنها است و به عنوان بزرگترین عضله دو سر جهان، نام  خود را ثبت کرده است. باقی اندام اسماعیل بدون هماهنگی تناسب اندام است اما عضله دو سر بالا آمده او-که با رژیم تمرینی دیوانه‌وار و 3کیلو پروتئین در روز بدست آمده- دارای 31 اینچ قطر است. برای آنکه بهتر متوجه شوید، باید گفت که به اندازه دور کمر یک مرد متوسط است. اسماعیل ادعاهای مبنی بر تقلب با چیزهایی مانند تزریق سینتول را رد می‌کند و شکایت دارد که به سختی می‌تواند بلوزی متناسب با عضلات بی پروای بازهایش تهیه کند.

گوردون کیمبروگ

استروییدهای انابولیک حتی می توانند تغییرات چشمگیری در شخصیت بیشتر افراد ایجاد کنند.گوردون کیمبروگ٬ از سان فرانسیسکو بهترین مثال از این دست است. قبل از انکه دوره هورمون رشد را برای افزایش سایز و مشخص شدن عضلات شروع کند٬ اعضای خانواده او را به عنوان فردی خجالتی و ارام توصیف میکردند که ازارش حتی به یک پشه هم نمی رسید. هورمون های مصنوعی او را بدل به انسانی دیگری کردند و در سال ۱۹۹۳ با ضربه ای نامزد خود٬ کریستی رمزی٬ را به قتل رساند. او دچار هیجان ناگهانی شده بود چرا که فکر می کرد او با مرد دیگری آشنا شده است. پلیس در روز بعد او را در صحنه پیدا کرد که تلاش می کرد با تزریق لیزول به گردنش خودش را بکشد.

مصطفی

گرگ والنتینو

زمانی که بدنسازان به سایز خود دچار وسواس می شوند ممکن است دست برای بزرگتر شدن دست به کارهای نامعقولی بزنند. یکی کمکی های محبوب در سالهای اخیر سینتول بوده است. روغنی مصنوعی که مستقیما به عضلات تزریق می شود تا متورم شود. نتایج نهایی ان عضلات غیر طبیعی و جیب و غریب است اما بهرحال کار خود را می کند. گرگ والنتینو زمانی بزرگترین بازوها را در جهان داشت و از سینتول استفاده کرد تا انها را عظیم سازد. بکار بردن تمام آن تزریقات بالاخره کار خودش را کرد و باعث به وجود امدن هماتوم در بازوی راستش شد که شروع کرد به تراوش چرک. او سعی کرد خودش با یک سرنگ چرک را خارج کند و عضله دو سر او منفجر شد. وضع عجیب و غریب و خونریزی پیدا کرد که باعث شد به بیمارستان برود.

valentino

 

روبن آزرو

به بدنسازانی که از قدرت خود در بیرون از مسابقات استفاده می کنند٬ باید گفت که بدن یک وسیله با قدرت فیزیکی نیست. اگر مشکلی پیش بیاید آنها می توانند دست خالی آسیب های فراوانی برسانند. به عنوان مثال روبن ارزو٬ مردی از کلتون کالیفرنیا با هیکلی 135 کیلویی را در نظر بگیرید. چه حسی به شما دست می دهد اگر از یک مهمانی به خانه بازگردید و ببینید که آرزو برهنه با خشمی در چشمانش بر روی چمنهای منزلتان ایستاده است؟ این همان اتفاقی است که برای زوج جوان کالیفرنیای جنوبی در سال ۲۰۱۱ اتفاق افتاد. ارزو فورا به مرد خانواده حمله کرد و وحشیانه به فک او ضربه زد. زمانی که زن جوان به داخل خانه دوید تا با پلیس تماس بگیرد٬ ارزو سر او را گرفت و جمجمه اش را خورد کرد. خوشبختانه کسی جان خود را از دست نداد و این هالک وحشی بازداشت شد.

roben

 

چاد برادرز

مسئله دیگر در مورد استروئیدها این است که آنها خلق و خوی شما را به اخلاقی ترسناک بدل می‌کنند. حتی مقدار ناچیزی از آن ثابت شده است که در بدنساز مصرف کننده استروئید، تغییراتی ایجاد میکند و نتایج فاجعه بار هستند. در سال 2011، چاد برادرز، بدنساز غول پیکر، در مینانه‌ های تمرین خود در باشگاه گُلد در لاتام نیویورک بود که ناگهان پایش بر روی دستگاه الیپتیکال لغزید و بر روی زمین افتاد. همین اتفاق کافی بود تا شروع کند به کشیدن فریادهای وحشیانه بر دستگاه‌ها، تهدید افراد باشگاه و آسیب رساندن به وسایل باشگاه. دوربین مدار بسته نشان می‌دهد که برادرز با ترکیب مرگباری از PCP و استروئید به سمت سیم‌های باشگاه رفت و تجهیزات بسیار سنگین باشگاه را در هم کوبید و خراب کرد. زمانی که پلیس حضور پیدا کرد تا او را دستگیر کند، با تیزر دو شکلیک انجام دادند تا او را از پای درآورند که بعد از یک ساعت جان خود را از دست داد.

chad

 

برتیل فاکس

یکی از ترسانک‌ترین مسائل درمورد اثرات هورمون رشد بر مغز این است که می‌تواند برای سالها در خفا ناشناخته بماند. به عنوان مثال به داستان برتیل فاکس توجه کنید؛ این شخص حرفه ای در عضلات که در سنت کیتس به دنیا آمد، در بیشتر عمر خود فردی خوش مشرب بود و بخاطر تراکم باورنکردنی عضلاتش معروف بود. پس از کسب عناوین متعدد در انگلستان و آمریکا، با همسرش به سنت کیتس بازگشت تا باشگاه خود را راه بی اندازند.سپس روزی در سال 1997، وارد فروشگاه لباس مادر همسر خود شد و همسر و مادر همسرش را با یک هفت تیر به گلوله بست. او مدعی شد که در دفاع از خود بوده است، اما شواهد علیه او بودند و برای باقی زندگی خود به زندان فرستاده شد.

bretil

 

سالی مک نیل

زنان بدنساز از این دیوانه بازی‌ها مستثنا نیستند. داشتن آن همه تستوسترون در بدن واقعاً می‌تواند مهارت تصمیم گیری فرد را تخریب کند. به ماجرای سالی کیس توجه کنید. مک نیل که تفنگدار سابق نیروی دریایی بود، بعد از ترک نظام، مک نیل به همراه همسرش، ری، وارد بدنسازی حرفه‌ای شد. مک نیل اغلب دچار حسادت دیوانه‌واری می شد، حتی یک بار وحشیانه زن دیگری را مورد ضرب و شتم قرار داد چرا که بر این باور بود، همسرش، ری، با او رابطه داشته است. او همچنین یکبار وزنه‌ای به سنگینی 30 کیلویی را روی خودرو همسرش پرتاب کرد. در آوریل 1996، دیگر به اوج خود رسید و او تفنگ ساچمه‌ ایی را مقابل ری گرفت و در سینه او خالی کرد و درجا او را کشت. او در حال حاضر در زندان است و ادعا می‌کند قتل در واقع دفاع از خو بوده و اینکه ری مبتلا به خشم ناشی از استروئید شده بود.

mac-nil

 

گری هایمینگ

بدنسازی مانند هنرهای نمایشی، آمادگی زیاد برای قرار گرفتن در مرکز توجه به مدتی کوتاه است. اتفاقات وحشتناکی در پس پرده می‌افتد تا این مردان عضلانی برای روز مسابقه آماده شوند. بنابراین بدترین اتفاقی که می‌تواند بیافتد این است که چیزی در آن چند دقیقه که فرد خودش را به نمایش می‌گذارد، مانع از درخشیدن او شود. گری هایمن، بدنساز استرالیایی، او شدیدترین خطر ممکن در بدنسازی را نشان داد: بر روی صحنه جان خود را از دست داد. هایمینگ در مسابقات IFBB در بخش Masters در حال رقابت بود که بعد از اتمام ست‌ اش دچار حمله قلبی شد. به طرز شگفت انگیزی، بعد از آنکه جسد او را از روی صحنه برداشتند، مسابقات ادامه پیدا کرد.

gary

آیا می خواهید نفر بعدی باشید؟

افراد بسیار زیادی با خواندن کتاب های ما توانسته اند بهترین و دلخواه ترین بدن خود را بسازند. آیا آماده هستید که شروع کنید و بدنی ایده آل داشته باشید؟

اگر می خواهید که قدم به قدم بدانید چگونه سریع تر از چیزی که فکر می کنید بدنی قوی، بدون چربی و عضلانی داشته باشید پس شاید بخواهید که نگاهی به پرفروش‌ ترین کتاب‌ های ما بیندازید.

در اینجا مقدار کمی از کتاب را برای شما افشا می‌ کنیم تا بدانید چه چیزی یاد می گیرید:

۷ تا از بزرگ ترین شایعه های عضله سازی و اشتباه که باعث می شود شما عضلات کوچک و ضعیف باقی بمانند و احساس ناامیدی داشته باشید.
تهیه کردن برنامه غذایی که به شما امکان می‌ دهد تا به آسانی عضله سازی، چربی سوزی و سلامتی را با خوردن غذاهایی که دوست دارید تجربه کنید.
۵ تا از بزرگ ترین افسانه های چربی سوزی و اشتباه که باعث می شود خانم ها اضافه وزن خود را حفظ کنند و دچار ناامیدی و سردرگمی شوند.
سیستم تمرینی که باعث می شود حداکثر نتایج را با تلاش خود به دست آورید و نیازی نیست که بیشتر از ۳ تا ۶ ساعت در هفته وقت خود را در باشگاه بگذرانید و همچنین انرژی بالاتری داشته باشید.
در پایان می توان گفت که شما قادر خواهید بود که به یک بدن هالیوودی دست پیدا کنید. در این مسیر نیازی نیست تا ساعت های زیادی در باشگاه باشید، گرسنگی بکشید و تمرینات طاقت فرسای هوازی انجام دهید.

کتاب های ما راه درست را به شما نشان می دهند تا بتوانید بدن خود را بسازید و به آن افتخار کنید.

اشتراک گذاری این مطلب

دیگه بدنت به رژیم جواب نمی‌ده؟

اگر شما هم انواع رژیم‌ها را امتحان کرده‌اید و موقت نتیجه گرفته‌اید شاید وقتش رسیده که زیر نظر دوپامین برنامه تغذیه و تمرین داشته باشید

اگر می‌خوای یه بار واسه همیشه به بدنت دلخواهت برسی شماره تماست را برای ما بگذار

مطالب مرتبط

باز کردن چت
سلام👋
اگر برای تهیه دوره های دوپامین سوال دارین من کمکتون می کنم