به مشاوره نیاز دارید؟

۰۲۱۹۱۶۹۰۵۹۸

خلاصه کتاب تناقض گیاهان

خلاصه کتاب تناقض گیاهان

آنچه در این مطلب خواهید خواند

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

اغلب ما راجع به گلوتن شنیده‌ایم. پروتئینی که در آرد گندم وجود دارد و باعث ایجاد التهاب گسترده در بدن می‌شود. آمریکایی‌ها میلیون‌ها دلار خرج رژیم های بدون گلوتن می‌کنند تا بتوانند مراقب سلامتی‌شان باشند.

اما اگه ریشه مشکل را پیدا نکرده باشیم چه؟ در این کتاب آقای دکتر استیون گاندری افشا می‌کند که گلوتن تنها یکی از پروتئین‌های گیاهی بسیار سمی لکتین است.

لکتین نه تنها در غلات بلکه در محصولات بدون گلوتن هم وجود دارد. باید گفت که لکتین را می توان در میوه ها، سبزیجات، آجیل‌ها و لوبیاها هم پیدا کرد.

دکتر گاندری توانسته با تکنیک‌ها و متدی که در این کتاب یاد می‌دهد هزاران بیماری که از اختلال‌های خود ایمنی، دیابت، سندرم روده چکه کن، بیماری قلبی و بیماری‌های عصبی رنج می‌برده‌اند را درمان کند.

در متد دکتر گاندری شما ابتدا سم زدایی سلول‌ها، ترمیم روده و تغذیه بدن را یاد می‌گیرید.

[porto_buttons btn_title=”مطالعه رایگان با خرید اشتراک” btn_link=”url:https%3A%2F%2Fdopaminefit.irr%2Fsubscription%2F|title:%D8%A7%D8%B4%D8%AA%D8%B1%D8%A7%DA%A9″ btn_align=”porto-btn-center” btn_size=”porto-btn-large” btn_title_color=”#ffffff” btn_bg_color=”#e30143″ css_adv_btn=”.vc_custom_1617886532737{border-radius: 5px !important;}”]

اشتراک گذاری این مطلب

دیگه بدنت به رژیم جواب نمی‌ده؟

اگر شما هم انواع رژیم‌ها را امتحان کرده‌اید و موقت نتیجه گرفته‌اید شاید وقتش رسیده که زیر نظر دوپامین برنامه تغذیه و تمرین داشته باشید

اگر می‌خوای یه بار واسه همیشه به بدنت دلخواهت برسی شماره تماست را برای ما بگذار

مطالب مرتبط

باز کردن چت
سلام👋
اگر برای تهیه دوره های دوپامین سوال دارین من کمکتون می کنم