به مشاوره نیاز دارید؟

۰۲۱۹۱۶۹۰۵۹۸

بالا آوردن هالتر از جلو

بالا آوردن هالتر از جلو

آنچه در این مطلب خواهید خواند

3.7/5 - (3 امتیاز)

نحوه انجام حرکت بالا آوردن هالتر از جلو

  1. ابتدا دست ها را هم عرض شانه باز کنید و هالتر را به صورت آویزان در دستان خود نگه دارید.
  2. هالتر را از جلو به سمت بالا بیاورید تا زمانی که بازوهای شما هم سطح با شانه های شما باشد و حتماً توجه داشته باشید که بازوهای شما باید کاملا به صورت صاف و مستقیم قرار گرفته باشند.
  3. در آخر هالتر را به طرف پایین و وضعیت شروع برگردانید.

عضلات درگیر در حرکت بالا آوردن هالتر از جلو

عضلات اصلی: دلتوئید قدامی

عضلات دیگر: دلتوئید جانبی٬ عضله ذوزنقه ای٬ بخش بالایی عضله سینه

نکات آناتومیکی در حرکت بالا آوردن هالتر از جلو

فاصله دست ها: در صورتی که دست ها به یکدیگر نزدیک باشند فشار بر روی عضله دلتوئید قدامی بیشتر خواهد بود٬ در حالی که اگر فاصله دست ها با یکدیگر زیاد باشد عضله دلتوئید جانبی نیز در انجام حرکت کمک می کند.

شکل دیگر انجام حرکت بالا آوردن هالتر از جلو

بالا آوردن تک دمبل از جلو

دمبل را با هر دو دست گرفته و انگشتان را به دور میله دمبل قلاب کنید. در حالت طبیعی انگشت شست رو به جلو قرار داشته و دست ها به یکدیگر نزدیک می باشند.این حرکت عضله دلتوئید قدامی را مورد هدف قرار می دهد و درگیری عضله دلتوئید جانبی به حداقل می‌رسد.

آیا می خواهید نفر بعدی باشید؟

افراد بسیار زیادی با خواندن کتاب های ما توانسته اند بهترین و دلخواه ترین بدن خود را بسازند. آیا آماده هستید که شروع کنید و بدنی ایده آل داشته باشید؟

اگر می خواهید که قدم به قدم بدانید چگونه سریع تر از چیزی که فکر می کنید بدنی قوی، بدون چربی و عضلانی داشته باشید پس شاید بخواهید که نگاهی به پرفروش‌ ترین کتاب‌ های ما بیندازید.

در اینجا مقدار کمی از کتاب را برای شما افشا می‌ کنیم تا بدانید چه چیزی یاد می گیرید:

  • ۷ تا از بزرگ ترین شایعه های عضله سازی و اشتباه که باعث می شود شما عضلات کوچک و ضعیف باقی بمانند و احساس ناامیدی داشته باشید.
  • تهیه کردن برنامه غذایی که به شما امکان می‌ دهد تا به آسانی عضله سازی، چربی سوزی و سلامتی را با خوردن غذاهایی که دوست دارید تجربه کنید.
  • ۵ تا از بزرگ ترین افسانه های چربی سوزی و اشتباه که باعث می شود خانم ها اضافه وزن خود را حفظ کنند و دچار ناامیدی و سردرگمی شوند.
  • سیستم تمرینی که باعث می شود حداکثر نتایج را با تلاش خود به دست آورید و نیازی نیست که بیشتر از ۳ تا ۶ ساعت در هفته وقت خود را در باشگاه بگذرانید و همچنین انرژی بالاتری داشته باشید.

در پایان می توان گفت که شما قادر خواهید بود که به یک بدن هالیوودی دست پیدا کنید. در این مسیر نیازی نیست تا ساعت های زیادی در باشگاه باشید، گرسنگی بکشید و تمرینات طاقت فرسای هوازی انجام دهید.

کتاب های ما راه درست را به شما نشان می دهند تا بتوانید بدن خود را بسازید و به آن افتخار کنید.

اشتراک گذاری این مطلب

دیگه بدنت به رژیم جواب نمی‌ده؟

اگر شما هم انواع رژیم‌ها را امتحان کرده‌اید و موقت نتیجه گرفته‌اید شاید وقتش رسیده که زیر نظر دوپامین برنامه تغذیه و تمرین داشته باشید

اگر می‌خوای یه بار واسه همیشه به بدنت دلخواهت برسی شماره تماست را برای ما بگذار

مطالب مرتبط

باز کردن چت
سلام👋
اگر برای تهیه دوره های دوپامین سوال دارین من کمکتون می کنم